Hakkımızda

Yerel Deneyim
Global Erişim

Firmamız Sen Danışmanlık, İstanbul Barosu ve Kanada Göçmenlik Danışmanları Cemiyeti üyesi Mazlum Şen tarafından kurulmuş olup, 27 yıldır kendi alanında Türkiye'nin lider oluşumudur. Firma olarak, yurt dışında yaşamak isteyen birey ya da aileler için vatandaşlık ve kalıcı oturum ediniminde çözümler sunuyor, onlar için en doğru seçimi yaparak hedeflerine ulaşmaları konusunda profesyonel destek sağlıyoruz.

En başarılı sonucu almanız için Kuzey Amerika, Karayip Adaları veya Avrupa ülkeleri arasından size en uygun olanını seçmenize ilişkin tavsiyelerde bulunuyoruz. Kişisel bilgilerinizi seçilen göçmenlik ve vatandaşlık programına uygun olarak, bilgi gizliliği çerçevesinde değerlendiriyoruz.
Ekibimizin seçilen ülkenin kültürü, yaşam biçimi ve yasaları hakkındaki engin bilgi birikimi sayesinde başvuru anından başlayarak statü kazanma süreci sonuçlanana dek sizlere yol gösteriyor, en sorunsuz ve pürüzsüz şartlar altında sonuca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Sürecin her adımında yanınızda olup, sahip olduğumuz uzmanlığımızla her türlü sorunuzu yanıtlıyor ve bu doğrultuda size öneriler getiriyoruz. Göçmenlik ve Vatandaşlık birimlerindeki prosedürleri sizin adınıza takip ediyor, başvurunuz sonuçlanıp Oturum, Daimi Oturum hakkınız veya Göçmenlik, Vatandaşlık Belgeniz verilene kadar sizi hukuken temsil etmeye devam ediyoruz.


NEDEN BİZİMLE ÇALIŞMALISINIZ?

Başarı Oranı

1.300'ü aşkın dosyada %100'e yakın başarı

Çözüm Ortaklığı

Akredite edilmiş acenteler ile iş ortaklığı

Avukat Olarak Resmi Danışman

Müşteri gizliliği esası

Yetkilendirilmiş Danışmanlık

16 ülkenin Göçmenlik ve Oturum İzni Danışmanlığı

Profesyonel Ekip

27 yıllık tecrübe

Değerlerimiz

Büyük firma uzmanlığı ile butik hizmetler

AMACIMIZ

Başlangıç noktamız öncelikle başvuranlarımızın ihtiyaçlarını belirlemek, kendileri ve aileleri için en uygun çözümü bulmaktır. Hizmet verdiğimiz ülke programları çerçevesinde hedefimiz en az Daimi Oturum, Göçmenlik ve/veya Vatandaşlık Statüsü kazanımıdır.


VİZYONUMUZ

Türkiye'de 27 yılı aşkındır konusunda lider kuruluş olmaya devam ederken, Dünya (küresel) vatandaşlığı kavramını en doğru şekilde sunmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Küresel vatandaş olma sürecinde bireylere ve ailelere uzman danışmanlık ve operasyonel rehberlik sağlayan lider bir Hukuk Danışmanlığı firması olmak bizim misyonumuzu ifade eder. Bu çerçevede, profesyonel yaklaşımımızla sektörün standartlarını daha yüksek kalitelere çıkartırken, danışanlarımıza en iyi hizmeti sunmak birincil amacımızdır.

Danışanlarımız Neler Söyledi?