Hakkımızda

Yerel Deneyim
Global Erişim

İstanbul Barosu ve Kanada Göçmenlik Danışmanları Cemiyeti üyesi Sayın Mazlum Şen tarafından kurulan Sen International, Türkiye’de 25 yıldır liderliğini sürdürmektedir. Yurtdışında yaşamak isteyen ailelerin kalıcı ikamet, vatandaşlık edinmelerinde kendileri ve aileleri için doğru seçimi yaparak, hedeflerine ulaşmalarında profesyonel destek veriyoruz.

En başarılı sonuca ulaşmanız için Kuzey Amerika, Karayip Adaları veya Avrupa ülkeleri arasında size en uygun seçime ilişkin tavsiyelerde bulunuyoruz. Kişisel bilgilerinizi ilgili göçmenlik ve vatandaşlık programına uygun olarak bilgi gizliliği çerçevesinde değerlendiriyoruz.
Ekibimizin ilgili ülkelerin kültürleri, yaşam biçimleri ve yasaları hakkındaki engin deneyimi sayesinde, başvuru anından başlayarak statü kazanma süreci boyunca sizlere yol gösteriyor, en sorunsuz ve pürüzsüz şartlar altında sonuca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Sürecin her adımında yanınızda olup, sahip olduğumuz uzmanlığımızla her türlü sorunuzu yanıtlıyor ve size öneriler getiriyoruz. Göçmenlik ve Vatandaşlık birimlerindeki prosedürleri sizin adınıza takip ediyor, başvurunuz kabul edilip Oturum, Daimi Oturum hakkınız veya Göçmenlik, Vatandaşlık Belgeniz verilene kadar sizi hukuken temsil etmeye devam ediyoruz.

NEDEN BİZİMLE ÇALIŞMALISINIZ?

Başarı Oranı

1.500'ü aşkın dosyada %100'e yakın başarı

Çözüm Ortaklığı

Akredite edilmiş acenteler ile iş ortaklığı

Avukat Olarak Resmi Danışman

Müşteri gizliliği esası

Yetkilendirilmiş Danışmanlık

15 ülkenin Göçmenlik ve Oturum İzni Danışmanlığı

Uzman Ekip

Konusunda tecrübeli profesyoneller

Değerlerimiz

Büyük firma uzmanlığı ile butik hizmetler

01.

AMACIMIZ

Başvuranlarımızın öncelikle ihtiyaçlarını belirleyerek, kendi ve ailelerine en uygun çözümü bulmayı amaçlıyoruz. Hizmet verdiğimiz ülke programlarında asıl hedef en az Daimi Oturum, Göçmenlik ve/veya Vatandaşlık Statüsü kazanımı olmaktadır.

02.

VİZYONUMUZ

Türkiye'de 25 yılı aşkındır konusunda lider kuruluş olmaya devam ederken, Dünya (küresel) vatandaşlığı kavramını en doğru şekilde sunmaktır.03.

DEĞERLERİMİZ

Küresel vatandaş olma sürecinde bireylere, ailelere uzman danışmanlık ve operasyonel rehberlik sağlayan lider bir Hukuk Danışmanlığı firması olmaktır. Profesyonel yaklaşımımızla sektörün standartlarını daha yüksek kalitelere çıkartırken, danışanlarımıza en iyi hizmeti sunmaktır.

Danışanlarımız Neler Söyledi?